Hotel Praha 1-Malá Strana  Residence Trinidad
 
ADRESA Hotel Residence Trinidad
U Železné lávky 14
Praha 1-Malá Strana 11800
Česká Republika
Hotel-Praha-Trinidad@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Residence Trinidad ubytování Praha 1-Malá Strana  Aktuální počasí jasno
Hotel Praha 1-Malá Strana  Residence Trinidad - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 1-Malá Strana  Residence Trinidad - je k dispozici připojení na internetHotel Praha 1-Malá Strana  Residence Trinidad - je k dispozici letní terasaHotel Praha 1-Malá Strana  Residence Trinidad - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 1-Malá Strana  Residence Trinidad - disponuje restauracíHotel Praha 1-Malá Strana  Residence Trinidad - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 1-Malá Strana  Residence Trinidad - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 1-Malá Strana  Residence Trinidad - na pokojích je telefonHotel Praha 1-Malá Strana  Residence Trinidad - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 
Doporučte tyto stránky:

**** Hotel Residence Trinidad / Praha 1-Malá Strana

Residence Trinidad - ubytování uprostřed všech nejzajímavějších a turisticky nejvýznamnějších památek Prahy!

Residence Trinidad - ubytování
Aparthotel Residence Trinidad Vám nabízí 18 pokojů s maximální kapacitou 40 lůžek. Využijte možnost ubytování v komfortních pokojích a apartmánech s nezapomenutelným výhledem na Pražský Hrad. V každém pokoji naleznete prostornou koupelnu s velkou rohovou vanou nebo sprchovým koutem, toaletou, bidetem a vysoušečem vlasů.

Residence Trinidad - restaurace
Pohodlná hotelová restaurace je otevřena celoročně od 8:00 do 21:00 hodin. Můžete si tu vychutnat speciality jak místní, tak mezinárodní kuchyně. V období letních měsíců je možno posedět ve venkovní zahrádce, kde se můžete občerstvit a příjemně relaxovat. Dynamickým a pulzujícím centrem dění je bar, otevřen do 21:00.

Residence Trinidad - služby
Recepce hotelu Residence Trinidad je otevřena 24 hodin denně, kde je Vám milý personál po celou dobu pobytu zcela k dispozici. Doporučí a zajistí okružní jízdy Prahou, další výlety v okolí Prahy, projížďky na lodi po Vltavě, vstupenky do divadel a doporučí aktuální akce v Praze probíhající. Residence Trinidad zajišťuje také transfer z letiště. V lobby můžete využít bezdrátového připojení na internet zcela zdarma.

Útulný hotel Residence Trinidad se nachází v samém srdci Prahy - historického klenotu Evropy, kde se harmonicky snoubí několik kultur a slohů.

Residence Trinidad - okolí
Vynikající poloha, dostupné ceny, a přátelský individuální přístup je pouze část toho, co Vám Residence Trinidad může při Vašem pobytu nabídnout. Na druhé straně řeky Vltavy je Staré město, kde můžeme najít (v blízkosti řeky) významný koncertní sál české filharmonie – Rudolfinum. Pražský Hrad, Karlův most, Židovská čtvrť a Staroměstské náměstí jsou ve vzdálenosti pouhých 5 – 10 minut pěší chůzí.